Zapraszamy na szkolenia w lutym

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

CAM04022

Nowy Rok prowokuje myślenie o rozwoju i poszerzaniu wiedzy. Wpisując się w te potrzeby chcielibyśmy na tę chwilę Was wstępnie zaprosić na SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO PRACY I REKRUTACJI DO LINII LOTNICZEJ, które planujemy na 7-8 lutego 2020. Zapisujcie się, bo wciąż mamy miejsca. O tych szkoleniach możecie poczytać więcej na naszym profilu:

https://www.facebook.com/ZawodPilot/ ale także w naszym serwisie: tutaj

Ruszyliśmy z propozycją cieszącą się zainteresowaniem czyli DOSZKALANIE Z ZAKRESU ATPL – w wersji przed egzaminem i w wersji przed interview technicznym do linii lotniczej. Będziemy Was informować o najbliższych terminach.

W zakresie rozwoju kompetencji NO-TECH chcielibyśmy zaproponować WARSZTAT DLA PILOTÓW LINIOWYCH Z ZAKRESU WYBRANYCH KOMPETENCJI ZAWODOWYCH. Niebawem opiszemy szkolenie jakie chcielibyśmy Wam zaproponować od marca. Uczestnikami może być każdy posiadający choćby krótkie doświadczenie liniowe.  Ale zapraszamy również dowódców, albo kandydatów na dowódców, którzy chcieliby przed up-gradem udoskonalić swoje kompetencje.

Warsztat będzie prowadzony przez psychologa i pilota instruktora liniowego. Idąc koncepcją COMPETENCE BASE TRAINING AND ASSESSMENT, mamy nadzieję stworzyć Wam szanse na rozwój kompetencji, których nie możecie rozwinąć na co dzień w pracy, a powodują trudności w wykonywanych przez Was obowiązkach  będziemy omawiać przypadki i się im przyglądać ćwiczyć strategię ich rozwiązywania.

Zatem obserwujcie naszego facebooka i stronę i bądźcie z nami w kontakcie:

szkolenia@zawodpilot.pl

cpt