O nas

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Serwis dla pilotów i firm lotniczych

Niektórzy oceniają związek psychologii z lotnictwem jako dość zagmatwany, a przedmiot Human Performance kojarzy im się jedynie z egzaminem na licencję i pytaniami o liczbę komór w sercu, albo o pojemność płuc. Podczas wielu lat pracy jako psycholog w linii lotniczej i szkoleniowiec w firmach i szkołach lotniczych mam wciąż okazję spotykać wielu ciekawych świata i otwartych ludzi, którzy zależność między psychologią a lotnictwem odkrywają na moich oczach i jest to fascynujące doświadczenie.

Jeśli zastanawiacie się czy warto inwestować w zawód pilota, po lekturze tego serwisu możecie zwątpić w ten pomysł do końca… albo… pokochać ten plan na zawsze!

Mam nadzieję, że na zawodpilot.pl znajdziecie chociaż część odpowiedzi na pytania, na które brakuje odpowiedzi podczas szkoleń, w zapisach procedur, manualach czy instrukcjach operacyjnych, a które Was nurtują w codziennej pracy. 

avion de ligne 2015 N

Współpracujemy z różnego zasięgu i charakteru przewoźnikami w naszym kraju i za granicą. Firmy lotnicze i ośrodki szkolenia mają w naszym serwisie specjalne miejsce i są zawsze miło widziane. zawodpilot.pl to praktycy, otwarci na współpracę i rozwój psychologowie, profesjonalni instruktorzy i piloci liniowi, którzy znakomicie sprawdzili się w projektach selekcyjnych i rozumieją dzisiejszą dynamikę i złożoność biznesu lotniczego.

Materiał jaki znajdujecie w serwisie jest wynikiem obserwacji i przemyśleń osoby uczestniczącej w procesie przygotowania kandydata do latania liniowego od samego początku do uwieńczenia jego I etapu kariery czyli pierwszego awansu kapitańskiego.

 

Funkcjonuję zawodowo ponad 20 lat w środowisku przewodów liniowych i lotnictwa biznesowego, prowadząc projekty szkoleniowe i selekcyjne zarówno dla krajowych jak i zagranicznych przewoźników, natomiast w ciągu ostatnich kilkunastu rynek szkoleń lotniczych w Polsce dane mi jest obserwować z perspektywy instruktora teoretycznego.

Mam nadzieję że każdy znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie,

serdecznie zapraszam,

Małgorzata Chelis

psycholog lotniczy – akredytowany przez Europejskim Stowarzyszenie Psychologii Lotniczej (EAAP), 

członek zarządu sekcji Psychologii Lotniczej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP)

właścicielka zawodpilot.pl

logo_in_nav_44x36

  Wywiady i publikacje:

http://natemat.pl/137857,pilot-w-ogole-nie-powinien-opuszczac-kokpitu-zaloga-ma-obowiazek-wzajemnej-kontroli-a-nawet-przejecia-sterow

http://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/czego-linie-lotnicze-oczekuja-dzis-od-pilotow-czyli-o-tym-w-jaki-sposob-przeprowad

http://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/czym-piloci-liniowi-pokolenia-y-roznia-sie-od-swoich-doswiadczonych-kolegow

 https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/jakich-dowodcow-ksztaltuje-dzis-lotnictwo-cywilne

 https://dlapilota.pl/wiadomosci/dlapilota/jakich-dowodcow-ksztaltuje-dzis-lotnictwo-cywilne-czesc-ii-screening-kapitanski

https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/100-ksa-co-sie-zmieni-w-szkoleniu-atpl-i-dlaczego-warto-szkolic-sie-w-nowej-formul