Praca w linii lotniczej to tylko jedna z możliwości

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

air-show-1703760_1920

Piloci często zadają nam i sobie pytanie, czy naprawdę linia lotnicza jest najlepszym dla nich miejscem pracy? W dzisiejszych czasach to pytanie bardzo odważne, bo oryginalne, świadczące o dojrzałości człowieka, tak jak każda refleksja czy warto i należy iść za modą czy trendem. Konsekwencje wyboru rodzaju kariery lotniczej będą odczuwalne w przyszłości, której przewidzieć niestety nie można.

Dlatego załączamy dzisiaj bardzo ciekawy artykuł, którego autorka zadaje kilka pytań, które mogą Wam posłużyć jako check-lista, sprawdzenia własnych potrzeb i oczekiwań, co do warunków jakie powinna spełniać przyszła praca pilota. W dużym skrócie przybliża każdy rodzaj latania, jakiego doświadczyła od sanitarnego, przez dyspozycyjne, korporacyjne po liniowe latanie na lewym fotelu. Tłumaczy dlaczego po ‚lataniu krajowym’ można znienawidzić pracę pilota i czego uczy latanie korporacyjne. A najważniejsze przesłanie brzmi: Jeśli nie lubisz tego, co robisz, nie dołuj innych swoim nieprofesjonalnym nastawieniem, tylko zmień fotel!

Gorąco polecamy tym, którzy zastanawiają się, która z ścieżek jest DLA NICH najlepszą drogą. Po dobrze przemyślanej decyzji pytanie podczas interview: Dlaczego chcesz pracować w linii lotniczej? nie będzie sprawiało trudności :-)

The right seat for You