Poszukujemy psychologa lub socjologa

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

003

Zawodpilot.pl to firma szkoleniowo-rekrutacyjna oferująca usługi dla pilotów, ośrodków szkolenia i przewoźników lotniczych.

Prowadzimy ocenę kompetencji pilotów nowoczesnymi narzędziami obiektywnej oceny psychologicznej, specyficznymi dla lotnictwa i zgodnych z wymogami stawianymi przez EASA. Dążymy do wysokiego poziomu oferowanych usług, opierając sie na wieloletnim doświadczeniu w budowaniu standardów selekcji pilotów w linii lotniczej. Dbamy o jakość oceny kandydatów do lotnictwa, bo wiemy jak kluczowe ma to znaczenie w utrzymaniu standardów bezpieczeństwa, a monitorowanie efektów oceny kompetencji pilotów decyduje o wyborze profesjonalnych metod selekcji, które proponujemy naszym klientom.

Zawodpilot.pl jest także firmą szkoleniową, proponującą szeroki wachlarz szkoleń rozwojowych dla członków załóg kokpitowych, a także szkoleń z zakresu ‚czynnik ludzki w lotnictwie’ dla różnych grup zawodowych i na różnym poziomie uprawnień lotniczych.

W związku z rozwojem działalności i nowymi projektami w branży lotniczej, planujemy poszerzenie grona osób współpracujących z zawodpilot.pl

Dlatego zapraszamy do współpracy:

PSYCHOLOGA I SOCJOLOGA

Zadania postawione przed zatrudnioną osobą będą polegały na wsparciu prowadzonych przez zawodpilot.pl projektów w dowolnym wymiarze czasowym.

Osobom posiadającym wiedzę i doświadczenie merytoryczne lub branżowe zaproponujemy adekwatny zakres zadań

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

doświadczenie (hobbistyczne lub zawodowe) w branży lotniczej będzie atutem

POZA TYM POSZUKUJEMY:

Oferujemy możliwość budowania  doświadczenia w unikalnym

i oryginalnym środowisku pracy.

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania do nas swojego cv rekrutacja@zawodpilot.pl