Przygotowanie do rekrutacji w linii lotniczej

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

IMG_2014

Zapraszamy na warsztaty ‚Jak pomyślnie przejść screening w linii’.

Warsztat przygotowujący do rekrutacji w linii lotniczej, adresowany jest do wszystkich pilotów planujących podjęcie pracy w linii lotniczej lub jej zmianę.

Organizacja warsztatu możliwa jest w różnych miastach Polski. Warsztaty od kwietnia ubiegłego roku wciąż się zmieniają i rozwijają, uczestnicy zadowoleni, bo skorzystali a przekłada się to na konkretne efekty – większość uczestników ma już nową pracę i to najważniejsze!

Podstawowym celem warsztatów jest przekazanie wiedzy o etapach selekcji i praktycznego sobie z nimi radzenia. Odnosimy się do aktualnych sposobów selekcji u działających na naszym rynku przewoźników. Zaczynamy zazwyczaj od oceny aplikacji (cv, formularz). Poszczególne części warsztatu poświęcone są  analizie  poszczególnych etapów selekcji psychologicznej pilotów. Podczas szkolenia uczestnicy wypracowują z nami umiejętności efektywnego zaprezentowania się podczas całego screeningu

‚Część techniczna’ to spotkanie z doświadczonym instruktorem liniowym, który sprawdza i ukierunkowuje uczestników na pytania z zakresu meteo, osiągów, nawigacji, zasad lotu, procedur czy innych w kontekście praktycznym.

Przebieg każdego warsztatu zostaje dopasowany do konkretnych pytań i wątpliwości uczestników… każde szkolenie przygotowane jest pod wymiar Waszych potrzeb  i nastawione na zdobycie istotnych umiejętności radzenia sobie z dyskomfortem bycia ocenianym i umiejętności zaprezentowania się podczas rekrutacji w liniach lotniczych. 

Staramy się formować kameralne grupy nie większe niż 6-8 osób. Całość trwa od 7-10 godzin.

Jeśli nie możecie czekać na najbliższy warsztat i musicie przygotować się za 2 lub 3 dni do interview zapraszam na konsultacje indywidualne. Termin dopasujemy ad hoc.

Zapraszam zarówno tych, którzy nie mają doświadczeń w rekrutacji i selekcji do linii, jak i tych, którzy już próbowali, więc piszcie, pytajcie i zapisujcie się – przygotowanie do rekrutacji w linii lotniczej. Oferujemy naprawdę dobre ceny szkoleń, a Wy zyskujecie wiele potrzebnych umiejętności w trudnej sytuacji oceny.

Jeśli się zastanawiasz lub wahasz, prosimy o maila, podamy namiary do dotychczasowych uczestników i dowiesz się gdzie już pracują i czy warto było przyjść na nasz warsztat,

piszcie: szkolenia@zawodpilot.pl