Dziękujemy załogom Wszystkich linii lotniczych

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

wizzair_chiny

Wszystkich, którzy pracują w tych dniach, bo muszą albo chcą latać … bo bez tego trudno wytrzymać… dbajcie o siebie.

Wasze loty są wystawione na ogromne ryzyko, nie mniejsze niż to, ponoszone przez pracowników służb ratunkowych, medycznych i innych działających w kryzysie.

Trzymamy kciuki za wszystkich członków personelu latającego i pokładowego WSZYSTKICH LINII, KTÓRE ORGANIZUJĄ POWRÓT LUDZI DO SWOICH DOMÓW NA CAŁYM ŚWIECIE, ALE SZCZEGÓLNIE ZA TYCH, KTÓRZY OPEROWALI W TYM TYGODNIU W POLSCE: ENTERAIR, LOT, CZY SMARTWINGS.

Wizz Air wspomaga zwalczanie epidemii COVID-19. Od ubiegłego tygodnia dostarcza z Chin sprzęt medyczny oraz testy na koronawirusa. Łącznie 7 samolotów Wizz Air zostało zaangażowanych do zrealizowania dostaw sprzętu medycznego zamówionego przez rząd węgierski z Chin. PLL LOT angażuje się także w pomoc polskim służbom medycznym w taki sam sposób. Enterair kontynuuje loty, mające na celu zapewnienie powrotów do domu swoim klientom.

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla Wizz Air, który koncentruje się na także  na zdrowiu członków załogi, i rzecz jasna klientów. Podróż samolotem jest obecnie potrzebną międzynarodową usługą, a w WIZZ jest otwartość by pomóc, szczególnie tam, gdzie lot ma kluczowe znaczenie. Dla WizzAira niecodzienne podróże do Chin wymagają innego przygotowania. W drodze do Chin  samoloty zatrzymywały się na tankowanie w kazachskiej stolicy Nur-Sułtan. Z kolei w drodze powrotnej samoloty uzupełniały paliwo w Irkucku w Rosji i w Nur-Sułtan. Loty wymagały udziału w sumie 22 pilotów WIZZ. Po dotarciu do Szanghaju i Pekinu łącznie samoloty zostały załadowane 38 tonami ładunku sprzętu ochronnego dla służby zdrowia na Węgrzech. Wszystkie maszyny bezpiecznie wylądowały w Budapeszcie.

Bez względu na otoczkę związaną z decyzjami dycydentów czy działaniem PR-owym załogi narażone są w taki sam sposób. Trzymamy za Was kciuki!