Nabór do WizzAir Pilot Academy

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

66

Na początku lipca Wizz Air ogłosił nową odsłonę programu Wizz Air Pilot Acadamy dla uczestników zintegrowanego szkolenia ATP(A), którzy pragną zostać pilotami liniowymi. 13 LIPCA w Warszawie Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyło się spotkanie dla zainteresowanych.

Każdy kto zdecyduje się na udział w programie i przejdzie assessment ma szanse na zdobycie licencji pilota komercyjnego. Propozycja przeznaczona jest dla młodych osób dorosłych nieposiadających doświadczenia zawodowego i stanowi na pewno ciekawą perspektywę pracy w liniach. W celu zachęty większej liczby kandydatów do spełniania marzenia o zostaniu pilotem, Wizz Air oferuje zmiany w programie WizzAir Pilot Academy, w którym z łącznej kwoty wynoszącej 61 640 euro opłat w ramach Wizz Air ATO ATP(A) Integrated training, uczestnicy są zobowiązani zapłacić z góry jedynie pierwszą opłatę w wysokości 13 950 euro, reszta kwoty zostanie przez nich spłacona w pierwszych latach pracy na stanowisku pilota Wizz Air. Program zostaje otwarty na chętnych w kolejnych krajach, aby spełniać marzenia jeszcze większej liczby entuzjastów lotnictwa. Zintegrowany program szkoleniowy przewiduje 750 godzin szkolenia naziemnego, 60 godzin w symulatorze oraz 145 godzin treningu lotniczego w czasie kursu trwającego od 17 do 21 miesięcy. Szkolenie odbywać może w jednej z partnerskich ośrodków szkolenia lotniczego.
Pomyślne ukończenie szkolenia w Wizz Air Pilot Academy zapewni szansę uczestniczenia w: Airline Transition Program, Type Rating Course, Line Training oraz innych wewnętrznych szkoleniach WIZZ, a następnie rozpoczęcie lotów w siatce WIZZ na stanowisku pierwszego oficera.
Wizz Air oferuje swoim pilotom szansę szybkiego i stałego tempa rozwoju zawodowego. Obecnie, po objęciu stanowiska pierwszego oficera, kadeci mogą starać się o stanowisko starszego pierwszego oficera po około 2 latach, a następnie po kolejnych dwóch latach mają szansę zostania kapitanem samolotów Airbus A320/A321 i A321neo. Więcej informacji o programie na stronie: www.pilot-academy.wizzair.com.

wizz_bud