Szkolenie screeningowe tym razem w Poznaniu

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

CAM04022

Zapraszamy tym razem do Poznania, jedziemy znów w gości do Smart Aviation.
Duże zapotrzebowanie na chętnych do latania nie powoduje obniżenia wysokich wymagań jakie stawiają im profesjonalne linie, którym zależy na bezpieczeństwie i rozwoju biznesu.
Stworzyliśmy ze Smart Aviation unikalny program szkolenia, które ma odpowiedzieć uczestnikom czym praca pilota liniowego w istocie jest? I czy rzeczywiście powinni o niej w dalszym ciągu swojego szkolenia myśleć i w jaki sposób się przygotować?

I część będzie poświęcona wprowadzeniu uczestników w temat: praca pilota to styl życia – jakie wiążą się z tą decyzją wyzwania i konsekwencje w codziennym życiu.
II część poświęcona będzie metodom i procedurom doboru pilotów w największych liniach w Europie i na Bliskim Wschodzie, skupimy się jednak na tych, którymi najbardziej będą zainteresowani uczestnicy. Jakie wymagania psychologiczne są stawiane pilotom w dzisiejszych czasach, jakie znaczenie ma kultura organizacyjna firmy w jakiej ubiegacie się o pracę?

Celem szkolenia jest między innymi uświadomienie uczestnikom czym selekcja kandydatów jest, po to, że kiedy staną przed osobami sprawdzającymi Ich wiedzę i nastawienie nie będą skupiać się na tym, co powinni powiedzieć ani co ukryć. Będziemy podpowiadać jak przejść przez selekcję w sposób skuteczny i zachowując autentyczność.

Podczas zajęć nie teoretyzujemy, ale ćwiczymy i symulujemy autentyczne sytuacje, które Was mogą zaskoczyć podczas selekcji.
Dlatego postawimy Was w III części szkolenia w sytuacji wywiadu po polsku, żebyście mogli się z sytuacją obyć i uświadomić sobie swoje błędy.

Szkolenie nasze jest przydatne na każdym, zaawansowanym etapie szkolenia lotniczego. Po naszym warsztacie idziecie na rekrutacje świadomi, tego co Was czeka i w jaki sposób pokazać swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

Program szkolenia będzie obejmował najważniejsze i najbardziej uniwersalne tematy, bo dotyczą selekcji pilotów w różnych liniach lotniczych.
Jesteście zainteresowani? piszcie: szkolenia@zawodpilot.pl,
W pierwszej kolejności zapraszamy klientów Szkoły Smart Aviation (a w miarę wolnych miejsc innych chętnych)
Zapisujcie się, bo to już za chwilę! Liczba uczestników jest ograniczona!
Cena: 100 EUR