Szkolenie przygotowujące do rekrutacji pilotów

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

CAM04022-1024x768

Mamy już potwierdzony termin następnego szkolenia dla pilotów. Spotykamy się 22 października! W Warszawie.

Zapraszamy pilotów z doświadczeniem lotniczym, ale też i takich, którzy po raz pierwszy wezmą udział w rekrutacji pilotów do przewoźnika. Jeśli chcecie przygotować się rzetelnie i profesjonalnie, a przede wszystkim zweryfikować mity tworzone przez kolegów, my je rozwiewamy. Tutaj znajdziecie: opis szkolenia 

Zajmujemy się oceną kompetencji od ponad 20 lat, pracujemy dla różnych przewoźników, i widzimy potrzebę dzielenia się tą wiedzą, co jest praktykowane na Świecie, od zawsze, a pozwala uczestnikom – kandydatom obniżyć stres niepewności co do oczekiwań drugiej strony. Wiedza kandydatów na pilotów jest wciąż delikatnie mówiąc … nieaktualna. Często ta ‚wiedza’ jest wynikiem spekulacji kolegów, niestety też instruktorów, którzy zaliczywszy jedną w życiu selekcję pilotów do linii wyciągają daleko idące, szalenie fałszywe wnioski co do istoty oceny kompetencji nie-technicznych pilotów.

Dlatego też celem szkolenia jest uporządkowanie wiedzy nie-technicznej i technicznej jaka powinna być dostępna podczas trudnego procesu selekcji pilotów, w jakim weźmiecie udział, i podejście do tego procesu z respektem dla tego co ważne aby wykazać się tym, czym należy.

A co ważne, wybrać odpowiedniego pracodawcę, na korzyść każdej ze stron!

Po szczegóły zapraszamy do korespondencji szkolenia@zawodpilot.pl

ogrod2_male sala_malesalka_male