Nasze szkolenia we wrześniu

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

05

Wakacje i urlopy trwają, jednak już powoli myślimy o wyzwaniach jesiennych w naszej branży. Planujemy w I połowie września szkolenie przygotowujące pilotów do pracy i rekrutacji do linii lotniczej.  Sytuacja w branży w Europie jest zróżnicowana, są rynki bardziej dynamiczne i te gdzie przepisy powstające utrudniają powstanie naszej branży z agonii. Część z Was posiada większość niezbędnych do aplikowania do przewozu lotniczego uprawnień lub bliska jest zakończenia szkolenia i zbierania uprawnień, będziecie pewnie szukać pracy tam, gdzie ona będzie. Niewątpliwie konkurencja wzrośnie, a wymagania profesjonalnych, dbających o bezpieczeństwo linii lotniczych i przewoźników biznesowych pozostają takie same, jeśli chodzi o predyspozycje kandydatów.

Zatem w odpowiedzi na tę sytuację zapraszamy Was na nasz warsztat. Prawdopodobnie przewoźnicy, których nie rozpatrywaliście jako swoich przyszłych pracodawców, pozostaną na rynku jedynymi, którzy będą kontynuować stabilną rekrutację i profesjonalnie przeprowadzone i zaplanowanie szkolenie.

Nasz warsztat nie uczy oszukiwać zespoły rekrutacyjne, bo czasami sami takie zespoły tworzymy, ale mają na celu pokazanie uczestnikom jak profesjonalna selekcja jest zaprojektowana, i jakich trudności można się spodziewać. Jest to swego rodzaju syllabus rekrutacyjny, a to że poznajecie zakres i merytoryczne podstawy oceny predyspozycji i zakres techniczny wywiadu podczas rekrutacji, powoduje, że podczas samego procesu lepiej skupiacie się na swoich możliwościach. Poprzez niższy poziom stresu jesteście w stanie pokazać swoje najważniejsze kompetencje.

Zatem obserwujcie naszego fb i piszcie jeśli macie pytania dotyczące szkolenia: szkolenia@zawodpilot.pl

Tutaj ogólny program szkolenia

CAM04022