Szkolenia i konsultacje na wiosnę

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

cpt

Na wiosnę zauważamy silniejsze zainteresowanie naszymi usługami. Planujemy i zapraszamy Was niezmiennie na nasze szkolenia przygotowujące do rekrutacji i selekcji pilotów.

Jeśli preferujcie formę indywidualnych  konsultacji to jesteśmy do dyspozycji w terminach dowolnych i staramy sie dopasować do naszych klientów. Aktualne terminy szkoleń, jeśli planujemy są publikowane najwcześniej na fb na naszym profilu.

Nie wahajcie się pisać do nas jeśli potrzebujecie konsultacji pod kątem innych tematów, niż te standardowo przez nas oferowane. To właśnie czynni piloci mają najwięcej wyzwań i to środowisko (liniowe) jest nam najbliższe.

Preferujemy kontakt osobisty i szkolenia stacjonarne, działamy w Warszawie, zwłaszcza wtedy kiedy celem jest wzmocnienie  kompetencji i umiejętności psychologicznych. Jednak w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy też otwarci na kontakt online.

Jeśli jako organizacja potrzebujecie szkolenia z zakresu Safety Management System (SMS)  jak i Human Factors dla organizacji, ale także profilowane dla załóg Crew Resource Management czy Mental Health Awareness czy część psychologiczną w ramach Multi Crew Management – jesteśmy do dyspozycji.

cockpit-100624_1920