CHCESZ OCENIĆ SWOJE PREDYSPOZYCJE DO ZAWODU PILOTA?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Jedynie część z Was podczas praktycznego szkolenia lotniczego otrzymuje rzetelną ocenę swoich predyspozycji zawodu pilota. Standardowe szkolenie, o ile przebiega bez zakłóceń, a Wy jesteście pilnymi i zmotywowanymi uczniami, nie musi wykazać niczego szczególnego. Nie wszystkie ośrodki szkolenia mają też świadomość jakich kompetencji Wam potrzeba i jak należy je od początku właściwie kształtować, żebyście odnieśli sukces w lataniu zawodowym.  Nie każdy instruktor posiada wystarczające kompetencje, aby podczas standardowego szkolenia praktycznego ocenić pełen zakres Waszego potencjału do radzenia sobie z zaskakującymi i różnorodnymi wyzwaniami w powietrzu.  Ten aspekt jak i wiele innych będzie interesujący dla każdego profesjonalnego przyszłego Waszego pracodawcy – Waszej wymarzonej linii lotniczej.

Dlatego zapraszamy każdego kto ma zamiar rozpocząć, albo nie wie czy rozpocząć szkolenie, lub zaczął już, ale posiada jedynie licencję turystyczną. Czyli zachęcamy wszystkich, którzy zastanawiają się czy warto zainwestować w szkolenie lotnicze z uwagi na szanse otrzymania propozycji pracy w przyszłości.  Otrzymane informacje na pewno nie zmienią Waszej determinacji, ale pomogą skupić się obszarach które  warto rozwijać, i deficyty które należy uzupełniać. Istotne jest żeby poddać się takiej ocenie zanim zacznie się mocno w swój plan szkoleniowy inwestować. Taka ocena to część właściwej inwestycji w rozwój, nawet jeśli nie planujecie kariery pilota liniowego. Przyszłym instruktorom taka ocena także na pewno się przyda!

Oceniamy kluczowe wymiary istotne w lataniu zawodowym w załodze wieloosobowej i lataniu liniowym : umiejętność współpracy, samodzielnego myślenia i asertywnych postaw, czujność i podzielność uwagi, koordynacja psychomotoryczna, wydolność percepcji w obliczu wielozadaniowości, zdolność logicznego myślenia czy niezawodność działania pod presją czasu. Kompetencje te i wiele innych sprawdzane są w linii lotniczej podczas selekcji kandydatów na pilotów, ponieważ one zaważą o działaniu pilota w sytuacji krytycznej, niestandardowej czy awaryjnej.

UWAGA WAŻNA INFORMACJA: Oceny kompetencji nie oferujemy pilotom przygotowującym się do JAKIEKOLWIEK REKRUTACJI, TAKŻE KANDYDATOM NA STUDIA LOTNICZE, czy pilotom posiadającym licencje wyższe niż turystyczna – NIE OFERUJEMY DOSTĘPU DO TESTÓW W CELACH ĆWICZENIOWYCH 

Testy, które oferujemy są zestawem testów umożliwiających przygotowanie pełnej diagnozy kompetencji kluczowych dla pilota. Tak więc ocena Waszych możliwości w warunkach minimalnego stresu stanowi niepowtarzalną szansę otrzymania wiarygodnej informacji zwrotnej

Sprawdź jakie testy stosujemy

Sesja oceny trwa od 3,5-4 godzin, składa się z sesji testowej i wywiadu.

Po sesji testowej i analizie psychologicznej wyników uczestnik otrzymuje pełną informację zwrotną, wraz z konsultacją co do rozwoju kompetencji, które tego wymagają. Zatem będzie Wam łatwiej zaplanować swoją karierę zawodową, pracować nad słabościami i rozwijać to, do czego macie talent.

Cena od 490 pln w zależności od zasięgu oceny i terminu spotkania

Zwyczajowo przeprowadzamy  na Mokotowie w siedzibie firmy, lub na lotnisku na Babicach w Warszawie. W miarę dostępności czasowej psychologa lotniczego ustalimy termin dogodny dla chętnego.

Zapraszamy, sprawdź swoje predyspozycje do zawodu pilota!

pytaj i pisz na adres: rekrutacja@zawodpilot.pl

20160812_113122_Burst01