Ruszamy ze szkoleniami zdalnymi

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

dream_vietnam3
Nasze szkolenie przeznaczone jest głównie dla pilotów którzy poważnie traktują rozwój swoich kompetencji i chcą profesjonalnie przygotować się do pracy i assessmentu w linii. Nadarza się dla Was specjalna okazja, bo CENA SZKOLENIA z uwagi na zdalną formę warsztatu BĘDZIE NIŻSZA. Możliwe że konkurencja na rynku pracy dla pilotów wzrośnie niebawem, dobrze żebyście w pełni mogli pokazać swoje kompetencje. Nasz warsztat może być dla Was przydatny, ponieważ pomaga:
1. rozwiać wątpliwości na temat przebiegu i celu procesu rekrutacji i selekcji pilotów w konkretnych liniach lotniczych
2. utrzymać skuteczność podczas assessmentu dzięki radzeniu sobie ze stresem oceny i silną motywacją
3 . zdobyć użyteczne informacje zwrotne podczas warsztatu na temat silnych stron i obszarów rozwoju
4. poszerzyć wiedzę na temat istoty CRM załogi kokpitowej i roli jaką w profesjonalnych procesach doboru pilotów pełni ten szczególny rodzaj współpracy. Przygotowujemy Was pod kątem specyficznych wymogów kompetencyjnych i odpowiadamy na każde trudne pytanie jakie nam zadacie w zakresie technicznych i nie-technicznych kompetencji – możecie sprawdzić czy poziom Waszej wiedzy jest wystarczającyPosiadając doświadczenia z różnych procesów selekcji pilotów, wiemy jakiego rodzaju deficyty reprezentują kandydaci. Dlatego od jesiennej sesji rozszerzyliśmy nasz warsztat o część dotyczącą wiedzy technicznej i stworzymy Wam możliwość doszkolenia się w zakresie deficytów wiedzy technicznej (teoria ATPL)

Podczas warsztatu symulujemy sytuacje oceny, tak aby uczestnicy w realnej rekrutacji lepiej radzili sobie ze stresem. Szkolenie jest przydatne na zaawansowanym etapie szkolenia lotniczego – minimum licencja CPL

Możecie wybrać zajęcia, które Was interesują jeśli nie macie dostępnego całego weekendu, taką możliwość też Wam oferujemy.

Zapraszamy! Każdy kto zgłosi się na szkolenie wraz z kolegą otrzyma wraz z kolegą atrakcyjną zniżkę :-) Piszcie do nas w tej sprawie! OFERUJEMY PROMOCYJNĄ CENĘ Z UWAGI NA FORMĘ SZKOLENIA! O szczegółach tylko w komunikacji indywidualnej :-) Wszelkie pytania podsyłajcie na szkolenia@zawodpilot.pl

Więcej na temat programu i ocen uczestników warsztatu przez znajdziecie tutaj:
http://zawodpilot.pl/dla-pilota/z-nami-mozesz-przygotowac-sie-do-screeningu/