Ruszamy ze szkoleniami dla pilotów

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Pilot girl in cabin of little plane

Czas dalej robić swoje. Zatem powoli planujemy pierwsze w tym sezonie szkolenie screeningowe, jak zwykle kameralne, ale umożliwiające sprawdzenie się w zakresie który dla linii lotniczej jest najistotniejszy, jakości współpracy i adaptacji w zespole.

Maj wydaje się na ten moment, najbardziej realnym czasem na decyzję, dla Tych Wszystkich, którzy odwiesili przygotowanie do selekcji w linii i wrócili na poważnie do tematu, i ocenili kondycję swojej wiedzy i umiejętności.

Obserwujcie naszego fb, tam najświeższe info o planach szkoleniowych.

Jak wiadomo, to uczestnicy zdecydują ostatecznie o terminie i formie szkolenia, bo sami możecie wybierać czy chcecie uczestniczyć w całym czy tylko część szkolenia jest dla Was interesująca.

Przypominamy, że u nas też macie szansę na powtórkę praktycznej wiedzy technicznej, i sprawdzenia jej dzięki ocenie pilotów uczestniczących w profesjonalnych procesach selekcji pilotów do linii. 

Wychodzimy naprzeciw pomysłom naszych klientów, więc jakakolwiek forma edukacyjna chodzi Wam po głowie piszcie do nas, będziemy szukać rozwiązania.

CAM04005