Jesteście gotowi na rekrutacje w nowych czasach?

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

duzy_AC

Do końca nie wiemy jak zmieni się rynek lotniczy, bo to że się zmieni to wiemy raczej na pewno.

Jednakże to, co na pewno nie zmieni się po pandemii to wymogi przewoźników lotniczych.

Kandydaci do latania liniowego musza robić swoje, czyli przygotować się do większej niż dotychczas konkurencji na rynku kandydatów. Dlatego już w maju ruszamy z ‚lekkim szkoleniem’ na temat rekrutacji w linii lotniczej. Podczas tego jednodniowego szkolenia piloci mają szansę spotkać się pilotami liniowymi i rekruterami w liniach lotniczych, i zadać nurtujące ich pytania.

Nasze szkolenie -to bezpieczna strefa zadawania pytań ważnych, które Was nurtują w związku z czekająca Was rekrutacją. 

Dlaczego ruszamy ze szkoleniem już teraz? kiedy rekrutacje przeprowadzają jedynie linie powstające na nowych rynkach lotniczych w Azji czy Norwegii?

A to dlatego, żebyście mieli czas na wyrównanie deficytów. Podczas naszego szkolenia nie jesteśmy w stanie uzupełnić wiedzy lotniczej, której Wam brakuje w dniu szkolenia. Ale nasi piloci mający doświadczenie w procesach oceny kompetencji technicznych i nie-technicznych wskażą Wam precyzyjnie obszar, nad którym należy popracować, i sposób w jaki możecie osiągnąć te cele – wciąż macie sporo czasu na ich uzupełnienie.

Chcemy żebyście podczas naszego szkolenia czuli się swodobnie, stąd preferujemy małe kameralne grupy. Szkolenie ma na celu podwyższenie pewności siebie w procesach selekcyjnych.

Zajrzyjcie w ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA 

Program majowego szkolenia wciąż jest w trakcie ustalania, stąd zainteresowanych prosimy o maila, a odpowiemy na wszelkie pytania jakie Was nurtują.

Ostateczny program szkolenia postaramy się aktualizować na fb. Tam także znajdziecie informacje o potwierdzonym terminie i miejscu szkolenia. Zapraszamy do zapisywania się!

 

018