Oferta pracy dla pilotów!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

SP-ATT EXTER CLOSE UP

DLA NASZEGO KLIENTA

JEDNEGO Z NAJDYNAMICZNIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ PRZEWOŹNIKÓW W POLSCE

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

 

PIERWSZY OFICER

BEECHCRAFT HAWKER 400

logo

 

Oferta skierowana jest do pilotów posiadających następujące kwalifikacje zawodowe:

 

Jeśli jesteś osobą otwartą na rozwój, z przemyślanym planem na swoją karierę lotniczą i oczekujesz stabilnych warunków pracy, przewidywalnego rostera na miesiąc, a kosztami szkolenia na typ nie chcesz się przejmować, to nasza oferta powinna Cię zainteresować:

 Smart Jet oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, a rodzaj operacji warunkuje załogom poznawanie nowych i ciekawych destynacji europejskich. Specyfika latania sprawia, że piloci uczą się w Smart Jet świadomego zarządzania lotem i zadaniami w bardzo szerokim spektrum działań, również jeśli chodzi o planowanie i zarządzanie kosztami.

 Ponadto, z uwagi na wysoki poziom usług jakie oferuje Smart Jet swoim klientom poszukujemy kandydatów wyróżniających się poza niezawodnymi umiejętnościami pilotażowymi, także predyspozycjami, które pomogą utrzymywać wysokie standardy bezpieczeństwa i usług, z jakich przewoźnik jest znany wśród pasażerów na rynkach, na jakich operuje.

Oczekujemy na aplikacje osób, które widzą rozwój swojej kariery u przewoźnika lotniczego, w którym panuje kameralna atmosfera, w Smart Jet członkowie załogi nie czują się anonimowo, co wpływa na dbałość o skuteczną współpracę nie tylko w kokpicie.

 Czekamy na kandydatów, którzy posiadają umiejętności związane z dbałością o klienta i potrafią rozwiązywać różnorodne sytuacje z tym związane, przy czym wykazują się kulturą osobistą na wysokim poziomie.

 Osoby zdecydowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

do dnia 26 marca

na adres: rekrutacja@zawodpilot.pl

Aplikacje z brakującą klauzulą dotyczącą przetwarzania danych, nie będą rozpatrywane: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

W razie istotnych pytań prosimy dzwonić: tel.695 089 531

Osoby, które wysłały już aplikację prosimy o nie ponawianie zgłoszeń – wcześniej wysłane cv-sy są już rozpatrywane. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SP-ATT EXTER I