Nowe szkolenia dla pilotów

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

icona_02

Zgodnie z obietnicą wychodzimy z propozycją nowych szkoleń i konsultacji indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego dla pilotów. Zapraszamy wszystkich, na różnym etapie kariery zawodowej.

Szkolenia z rozwijania kompetencji psychologicznych sprawdzają się w innych branżach biznesu, a lotnictwo w stosunku do załóg kokpitowych trochę ten obszar zaniedbuje. Sytuacja na rynku lotniczym jest niezwykle dynamiczna i wymaga od pilotów niebywałych umiejętności adaptacji. Istnieje chyba oczekiwanie, żeby pilot wchodzący do organizacji, skoro posiadał na wstępie szereg pożądanych kompetencji, to powinien pozostać takim jakim był podczas rekrutacji do firmy. Tak więc samodzielnie pracuje nad swoim rozwojem i odpornością psychiczną.

Zaczynamy od warsztatu jednodniowego z zakresu  przywództwa i zarządzania zasobami załogi. Program ramowy obejmować będzie rozwijanie takich kompetencji jak efektywne komunikowanie się, radzenie sobie z konfliktem, zarządzanie stresem w załodze i budowanie autorytetu. Prowadzącymi będą: trener – coach rozwoju osobistego i psycholog lotniczy. Szczegółowy program otrzyma każdy, kto wyrazi zainteresowanie i napisze na szkolenia@zawodpilot.pl.  

Jeśli zajęcia grupowe Wam nie odpowiadają, zgłaszajcie się na konsultacje indywidualne. 

Zapraszamy do zadawania pytań i zapisywania się.