W lipcu i sierpniu pracujemy, zapraszamy

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Pilot girl in cabin of little plane

Wakacje to w lotnictwie nie jest czas odpoczynku, co wszyscy doskonale wiemy. Przygotowując się powolutku do sezonu szkoleniowo – rekrutacyjnego, który na jesień przybierze jak zwykle na sile; proponujemy Wam wykorzystanie czasu mniejszego obciążenia procesami rekrutacyjnymi i teoretycznymi szkoleniami lotniczymi na własny rozwój. 

Propozycje szkoleniowe znajdziecie w zakładce ‚dla pilota’. W wakacje mamy nadzieję uruchomić szkolenie z zakresu przygotowania do selekcji, piszcie do nas w tej sprawie i pytajcie. Także konsultacje indywidualne w zakresie przygotowania pilota do rekrutacji i selekcji w linii lotniczej są dostępne przez cały czas.

Jeśli macie wątpliwość dlaczego Wasze cv nie robi wrażenia u potencjalnego pracodawcy i wciąż nie otrzymujecie zaproszenia na selekcje, może warto je do nas podesłać, skorygujemy i doradzimy, może jest mało czytelne i zachęcające.

Jeśli macie pomysł na szkolenie, którego Wam potrzeba, a nie mamy go w ofercie, to też z chęcią wysłuchamy sugestii i może pomysł będziemy w stanie zrealizować. Jesienią mamy nadzieję zaproponować Wam coś nowego, właśnie zainspirowani pomysłami naszych słuchaczy.