Wywiady z młodymi pilotami liniowymi

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem promującym zawód pilota.

Zaprosiliśmy na plan filmowy kandydatów, którzy brali udział w projektach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą firmę. Nagraliśmy z nimi wywiady na temat ich drogi do kariery pilota liniowego, szkolenia do licencji, rekrutacji do linii, i adaptacji w pracy po pomyślnym przejściu selekcji . Poruszyliśmy tematy, które mogą wielu z Was interesować.  W ten sposób chcemy pokazywać zawód pilota – taki jak jest rzeczywiście, czyli z jego blaskami i cieniami, ukazać to, co najbardziej cieszy, ale czasami staje się wyzwaniem. Nasi bohaterowie pokazują różne sposoby pokonywania przeciwności w drodze do zawodu marzeń.

Zaczęliśmy od naszych kolegów, którzy latają na pozycji oficera kilka lub  kilkanaście miesięcy. Pierwsze odcinki dotyczą rekrutacji do linii lotniczej. W późniejszych będą opowiadać o pierwszych dniach pracy w kokpicie liniowca – o tym co było trudne, co fascynujące i takie pozostaje do dziś. Wypytaliśmy naszych znakomitych gości o szkolenia na wstępnych etapach ścieżki lotniczej, o ich koszty a także szkolenie na typ.

Wielkie PODZIĘKOWANIA dla: Janka, Jacka, Kuby, Mateusza i Rafała bez ich otwartości, spontaniczności i chęci dzielenia się doświadczeniami nie byłoby tego, z czego możecie teraz czerpać inspirację i przemyślenia dla siebie!

I temat: REKRUTACJA DO LINII LOTNICZEJ

PRZYGOTOWANIE DO SCREENINGU

 

NAJTRUDNIEJSZY ETAP REKRUTACJI

 

NAJTRUDNIEJSZE PYTANIE PODCZAS SCREENINGU

 

OCENA PSYCHOLOGICZNA

 

II TEMAT: RÓŻNE DROGI DO ZAWODU PILOTA

KIEDY I JAK ZACZĘŁO SIĘ MOJE LATANIE

 

DLACZEGO WYBRAŁEM LATANIE LINIOWE

 

CO WARTO WIEDZIEĆ O SZKOLENIU LOTNICZYM

III TEMAT: PIERWSZE WIDOKI Z KOKPITU LINIOWCA

WYZWANIA CZEKAJĄCE NA PILOTA PO ZATRUDNIENIU

 

SZKOLENIE NA TYP

Serdecznie zapraszamy :-)