Działamy intensywnie

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

airplane

Patrząc na dość rzadką naszą aktywność w tej sekcji, możecie mieć wrażenie, że nas tutaj nie ma, albo może pokonała nas pandemia lub kryzys w lotnictwie. Nic podobnego! Wiosna to był okres bardzo intensywnych projektów zarówno szkoleniowych jak i rekrutacyjnych. Zmiana przepisów dotyczących oceny zdrowia psychicznego pilotów wprowadziła nowe wyzwania dla Naszej Firmy i jednocześnie wiele nowych szans na wdrożenie praktycznych pomysłów i podzielenie się naszym wieloletnim doświadczeniem w pracy z załogami w lotnictwie komercyjnym.

Teraz kiedy sezon lotniczy w pełni,  przypominamy Wam, że jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdym zakresie, czy to rozwoju Waszych predyspozycji, wiedzy, kompetencji, które chcielibyście rozwinąć tak, żeby Wasz profesjonalizm w zawodzie pilota osiągnął poziom, jaki przynosi Wam satysfakcję i adekwatną pewność siebie.

W zakładce dla pilota znajdziecie wszystkie nasze usługi od oceny predyspozycji, skierowanych wyłącznie dla osób, które myślą o zaangażowaniu się w szkolenie lotnicze na razie na poziomie licencji turystycznej i nie są pewne, czy zawodowe lotnictwo powinno być ich celem rozwoju; po szkolenia dla czynnych pilotów komercyjnych, dowódcze i rekrutacyjne, wspierające w przygotowaniu do zmiany pracy czy radzenia sobie z wyzwaniami awansu.

Piszcie i pytajcie cokolwiek budzi Wasze wątpliwości, skrzynka mailowa jest miejscem, w którym jesteśmy najczęściej ;-)

 

kokpit_GA2