O nas

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Serwis dla pilotów i firm lotniczych

Niektórzy oceniają związek psychologii z lotnictwem jako dość zagmatwany, a przedmiot Human Performance kojarzy im się jedynie z egzaminem na licencję i pytaniami o liczbę komór w sercu, albo o pojemność płuc. Podczas wielu lat pracy jako psycholog w linii lotniczej i szkoleniowiec w firmach i szkołach lotniczych mam wciąż okazję spotykać wielu ciekawych świata i otwartych ludzi, którzy zależność między psychologią a lotnictwem odkrywają na moich oczach i jest to fascynujące doświadczenie.

Jeśli zastanawiacie się czy warto inwestować w zawód pilota, po lekturze tego serwisu możecie zwątpić w ten pomysł do końca… albo… pokochać ten plan na zawsze!

Mam nadzieję, że na zawodpilot.pl znajdziecie chociaż część odpowiedzi na pytania, na które brakuje odpowiedzi na przyrządach, w procedurach, manualach czy instrukcjach operacyjnych, a które Was nurtują w codziennej pracy. Serwis ten powstaje na bazie moich doświadczeń w pracy z załogami kokpitowymi  szkoleniowej, doradczej, selekcyjnej, koncepcyjnej w zakresie wypracowywania „standardów miękkich” selekcji pilotów dla polskich przewoźników, a także tej związanej z udziałem w ciekawych branżowych projektach z zakresu „czynnik ludzki w lotnictwie”

Nasz serwis będzie się zmieniał i rozwijał w miarę Waszych potrzeb i pod kątem Waszych oczekiwań, bo powstał dla lotników, aby wspomagać rozwój ich kariery i zachęcać do poznawania i definiowania granic własnych możliwości w drodze do świadomego i bezpiecznego latania.  

Współpracujemy z dużymi przewoźnikami w naszym kraju. Firmy lotnicze i ośrodki szkolenia mają w naszym serwisie specjalne miejsce i są zawsze miło widziane.

zawodpilot.pl to praktycy, otwarci na współpracę i rozwój psychologowie, profesjonalni instruktorzy i piloci liniowi, którzy znakomicie sprawdzili się i rozumieją dzisiejszą dynamikę i złożoność biznesu lotniczego.

serdecznie zapraszam,

Małgorzata Chelis

psycholog lotniczy,

autorka i założycielka serwisu Zawód Pilot
 
logo_in_nav_44x36
 
 
 

 Wywiady i publikacje:

http://natemat.pl/137857,pilot-w-ogole-nie-powinien-opuszczac-kokpitu-zaloga-ma-obowiazek-wzajemnej-kontroli-a-nawet-przejecia-sterow

http://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/czego-linie-lotnicze-oczekuja-dzis-od-pilotow-czyli-o-tym-w-jaki-sposob-przeprowad

http://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/czym-piloci-liniowi-pokolenia-y-roznia-sie-od-swoich-doswiadczonych-kolegow

 https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/jakich-dowodcow-ksztaltuje-dzis-lotnictwo-cywilne

 https://dlapilota.pl/wiadomosci/dlapilota/jakich-dowodcow-ksztaltuje-dzis-lotnictwo-cywilne-czesc-ii-screening-kapitanski