Jak nas ocenili uczestnicy warsztatów przygotowujących do screeningu

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Poniżej przytaczamy kilka opinii uczestników naszych warsztatów w maju i czerwcu 2016:

MICHAŁ: „Formuła zajęć na luzie, jednak kilkukrotna konieczność wyjścia ze strefy komfortu – to na duży plus, bo pokazuje, że aspirowanie do pracy w liniach to nie zabawa. Bardzo przydatne wskazówki jak się przygotować do rekrutacji (…)mieliśmy możliwość nawzajem się obserwować podczas case’ów, symulacji spotkań – duży plus, bo buduje samoświadomość. Biofeedback – super sprawa!”

CAM04018

MARCIN: Szczerze uważam, że takie szkolenie przed rekrutacją jest szalenie istotne, ja osobiście uświadomiłem sobie na co tak naprawdę linie zwracają uwagę, oraz, że to nie jest kolejna rozmowa do korporacji i trzeba się wykazać umiejętnościami biznesowymi, tu trzeba postawić na zupełne inne kompetencje”

 

PIOTR: Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiązane i dzięki temu będę mógł chodzić na rozmowy kwalifikacyjne z nieco mniejszym poziomem stresu, co z pewnością przełoży się na lepszą koncentrację. Najlepszym etapem szkolenia była z pewnością rozmowa nagrywana na kamerę”

 

MATEUSZ: Jeżeli chodzi o szkolenie to jestem bardzo zadowolony. Wyłapałem różnice w procesie rekrutacyjnym między USA, a Europą co było moim głównym celem. Mam nadzieję, że wszystkie porady oraz to czego się nauczyłem podczas tych dwóch dni zajęć, przełożą się pozytywnie na proces rekrutacji”

CAM04005

ŁUKASZ: Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w warsztatach. Bardzo podoba mi się pomysł i realizacja. Podoba mi się mała liczebność grupy (co wspiera formułę warsztat a nie szkolenie)”

 

GRZEGORZ: Wydaje mi się, że było wszystko co trzeba. Dużo ciekawych, praktycznych ćwiczeń”

 

KRZYSZTOF: „Ludzie w Polsce nie wiedzą, że mają super narzędzie do przygotowania się do lotniczego interview. (…) Najbardziej wartościowa część to część dotycząca symulacji interview, oglądanie i słuchanie nagrań, szczególnie samego siebie…(…) teraz mam świadomość jak się zachowuję i jak jestem oceniany”

 20160626_134700_Burst02

MAŁGOSIA: „Bardzo fajne zajęcia, pozwalają zrozumieć punkt widzenia pracodawcy. Super zajęcia, dostałam cenne uwagi na temat własnej osoby…”

 

MATEUSZ: „Nagrywana rozmowa pozwoliła dostrzec rzeczy, których nie widziałem wcześniej (…) wszystko bardzo zbalansowane. Wyniosłem z zajęć więcej niż oczekiwałem”.